nieuws
De belangstelling voor De Dijkgraaf is groot en veel appartementen zijn inmiddels verkocht. Toch zijn er nog enkele appartementen beschikbaar. 32 appartementen op een prachtige plek. Aan de oever van de Hollandsche IJssel in Ouderkerk aan den IJssel verrijst binnenkort De Dijkgraaf: een stoer ogend appartementencomplex met 32 woningen op een markante plek. Modern, vol van karakter en geïnspireerd door het industriële verleden. Of je nu start, gaat samenwonen of gelijkvloers wilt wonen: hier vind jij je plek.
Je bent van harte welkom tijdens het vragenuur op 12 maart 2026 van 16:00 tot 17:00 uur bij Van Herk Makelaars in Krimpen aan den IJssel.
Tijdens dit moment nemen wij graag de tijd om het project toe te lichten en uw woonwensen te bespreken. Voor het vragenuur hoeft u zich niet aan te melden! Kom jij langs?
Van Herk Makelaars
Koningin Wilhelminaplein 5
2921 AB Krimpen aan den IJssel
Bekijk het huidige aanbod via de projectwebsite: www.wonenindedijkgraaf.nl