Capelle Aan Den Ijssel

Rubenssingel  63

€ 270.000,- k.k.

Omschrijving

- NIEUW IN VERKOOP- LICHT EN VERZORGD APPARTEMENT GELEGEN OP DE 4E VERDIEPING. HET APPARTEMENT HEEFT EEN ZONNIG BALKON OP HET ZUIDWESTEN, 2 SLAAPKAMERS EN KUNSTSTOF KOZIJNEN MET HR BEGLAZING. Ben je op zoek naar een comfortabel appartement in een rustige, groene omgeving? Dan is dit sfeervolle 3-kamerappartement aan de Rubenssingel 63 in Capelle aan den IJssel precies…

- NIEUW IN VERKOOP-
LICHT EN VERZORGD APPARTEMENT GELEGEN OP DE 4E VERDIEPING. HET APPARTEMENT HEEFT EEN ZONNIG BALKON OP HET ZUIDWESTEN, 2 SLAAPKAMERS EN KUNSTSTOF KOZIJNEN MET HR BEGLAZING.

Ben je op zoek naar een comfortabel appartement in een rustige, groene omgeving? Dan is dit sfeervolle 3-kamerappartement aan de Rubenssingel 63 in Capelle aan den IJssel precies wat je zoekt. De woning ligt op de vierde verdieping van een kleinschalig complex en biedt alles wat je als starter nodig hebt: een ruime woonkamer met aangrenzende keuken, twee goede slaapkamers en een zonnig balkon op het zuidwesten. De ligging in een groene, rustige wijk maakt het plaatje compleet een heerlijk thuis voor wie comfortabel en rustig wil wonen.

LICHTE WOONKAMER MET HALF OPEN KEUKEN
Bij binnenkomst valt direct de fijne lichtinval op. De woonkamer is keurig afgewerkt met een laminaatvloer en lichte wanden, en biedt volop ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een eettafel. De open indeling zorgt voor een prettige, uitnodigende sfeer ideaal om gasten te ontvangen of na een lange dag lekker tot rust te komen.

De aangrenzende keuken is praktisch ingedeeld en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Dankzij de huidige opzet kun je er in alle rust koken, maar er is ook de mogelijkheid om de ruimte gedeeltelijk open te maken voor een meer open keukenconcept.

TWEE SLAAPKAMERS EN EEN VERZORGDE AFWERKING
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een royale kledingkast. De tweede kamer is flexibel in te delen als werkkamer, logeerkamer of hobbyruimte.

De badkamer is compact maar functioneel, met een douche en wastafelmeubel. Het toilet bevindt zich apart altijd prettig in het dagelijks gebruik. Alles is netjes onderhouden, zodat je zonder grote aanpassingen direct kunt verhuizen.

ROEN, RUSTIG EN TOCH CENTRAAL
De Rubenssingel ligt in een rustige, kindvriendelijke wijk van Capelle aan den IJssel. In de directe omgeving vind je alles wat je nodig hebt: supermarkten, scholen, sportclubs en openbaar vervoer liggen op loop- of fietsafstand. Ook winkelcentrum De Koperwiek is snel bereikbaar, en met de metro sta je binnen korte tijd in het centrum van Rotterdam. Parkeren kan gratis voor de deur, en de uitvalswegen richting de A16 en A20 zijn binnen enkele minuten te bereiken. Hier woon je rustig, maar met alle voorzieningen dichtbij.

SPECIFICATIES:
- Woonoppervlak: 68m²;
- Bouwjaar: 1965;
- Gelegen op de 4e verdieping ;
- Voorzien van twee slaapkamers aan de voorzijde van het appartement;
- Externe bergruimte: 7m²;
- Balkon: 5m² / zuidwest;
- Isolatie: dubbel glas kunststof kozijnen;
- Verwarming middels Blokverwarming;
- Warm water: gemeenschappelijke Cv-ketel;
- Gratis parkeergelegenheid in de straat;
- Centrale locatie dichtbij alle voorzieningen;
- Energielabel: E;
- Maandelijkse bijdrage Vereniging van Eigenaren is € 210,- (exclusief voorschot stookkosten van circa € 99,-);
- Oplevering: in overleg, kan snel.

INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen.

TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'

“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”

Kenmerken

Basiskenmerken

  • Status Beschikbaar
  • Koopsom € 270.000 k.k.
  • Woonoppervlakte ca. 68 m2
  • Aantal slaapkamers 2
  • Bouwjaar 1965

Overdracht

  • Aanvaarding In overleg

Bouwvorm & onderhoud

  • Bouwjaar 1965
  • Soort bouw woonhuis
  • Ligging Aan rustige weg, in woonwijk

Oppervlakte & inhoud

  • Gebruiksoppervlakte 68m2
  • Inhoud 215m3
  • Aantal kamers 3
  • Aantal slaapkamers 2
  • Aantal woonlagen 1 woonlagen

Energie & installatie

  • Energielabel E
  • Isolatie Hr glas
  • Verwarming Blokverwarming
  • Warm water Elektrische boiler eigendom
  • Energie einddatum 21-11-2030

Bergruimte

  • Schuur / berging Box
  • Voorzieningen Voorzien van elektra

Parkeergelegenheid

  • Parkeerfaciliteiten Openbaar parkeren
  • Garage Geen garage

Dak

  • Soort dak Plat dak

Overig

  • Onderhoud binnen Redelijk tot goed
  • Onderhoud buiten Redelijk tot goed
  • Bijzonderheden Gedeeltelijk gestoffeerd
  • Permanente bewoning Ja
  • Huidig gebruik Woonruimte
  • Huidige bestemming Woonruimte

Voorzieningen

  • Voorzieningen Tv kabel, natuurlijke ventilatie

Kadastrale gegevens

  • Perceelnummer 8440
Meer kenmerken
Huis verkopen?

Maak een afspraak voor een gratis adviesgesprek met onze makelaars en ontdek jouw mogelijkheden.

Maak direct een afspraak

Media

In de buurt

Geïnteresseerd?

Bel met Van Herk makelaars te Capelle aan den IJssel

shape

Stuur een bericht

* Maximaal 255 tekens
privacyverklaring